Fortunica

Fortunica bonussen

Met de Fortunica bonus krijgt u 100% tot € 1.000 en 250 gratis spins.

Welkomstaanbieding: 100%Maximale bonus: € 1.000Gratis spins: 250

Fortunica casino no deposit bonus: actuele aanbiedingen

Bekijk hoe Fortunica 50 free spins passen binnen een welkomstpakket van tot €3.000 en 250 gratis spins. Elke bonusstap blijft 72 uur actief.

Voor bonustegoed ligt de inzetvereiste rond 40x. Voor gratis spins en de winsten daaruit geldt een inzetvereiste van 30x. Per gratis spin is de inzet €0,20.

De maximale conversie bedraagt 5x het stortingsbedrag. Winsten uit bonusgeld en gratis spins kunnen maximaal tot 5x het bonusbedrag worden omgezet naar opneembaar geld.

Controleer de geldigheidsduur van bonusgeld in uw account voordat die voorbij is.

Een opnameverzoek voordat aan de inzetvereiste is voldaan, kan de bonus annuleren. Controleer daarom eerst de voorwaarden.

ActieAanbodVoorwaarden
1e storting (optie B)100% tot €1.000 + 50 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
2e storting110% tot €1.000 + 50 gratis spinsMinimale storting €10
3e storting80% tot €1.000 + 100 gratis spinsMinimale storting €10
Wekelijkse Bonus125% + 100 gratis spins
Reload Bonussen door de Week en in het Weekenddoor de week als in het weekend
€15 Bonus zonder stortingtot €15Inzetvereiste x30
10000€ + 675 FS Welkomstpakket10000€ + 675 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
700% + 700 FS Casinowelkomstbonus700% + 700 gratis spinsMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
5000€ + 500 FS Welkomstbonus5000€ + 500 FSMinimale storting €30 · Inzetvereiste x40
2500€ + 300 FS Casinowelkomstbonus2500€ + 300 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
1000€ + 250 FS Welkomstpakket casino1000€ + 250 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
3000€ + 200 FS Exclusieve welkomstbonus3000€ + 200 FS
3000€ + 150 FS Casinowelkomstbonus3000€ + 150 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
3500€ + 250 FS Casinowelkomstbonus3500€ + 250 FSMinimale storting €10 · Inzetvereiste x35
150 Free Spins Zonder Storting op Billie Wild150 gratis spins
10 Free Spins Zonder Storting op 3 Hot Chillies10 gratis spinsInzetvereiste x30
100 Free Spins Zonder Storting op Devils' Treasures100 gratis spinsInzetvereiste x30
2e storting110% + 50 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
3e storting80% + 100 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
Maandag tot vrijdagMinimale storting €10 · Inzetvereiste x30
Sport welkomstbonustot €2.000
High-rollerbonusMinimale storting €100

Actie: wekelijkse bonussen

Fortunica: welkomstpakket voor nieuwe spelers

Fortunica koppelt het welkomstpakket aan drie stortingen. De eerste storting biedt vanaf €10 100% tot €1.000 plus 50 gratis spins, of vanaf €30 120% tot €1.000 plus 100 gratis spins. De tweede storting biedt vanaf €10 110% tot €1.000 plus 50 gratis spins. De derde biedt vanaf €10 80% tot €1.000 plus 100 gratis spins.

Activeer de welkomstbonus in uw profiel voordat u stort. Na activatie is elke stap van het Welcome Bonus Pack 48 uur beschikbaar.

VoorwaardenAanbod
Aanbodmaximaal € 3.000
Bonuspercentage100%
Maximale bonus€1.000
Gratis spins250
Stortingen in het pakket3
Minimale storting€30
Inzetvereistex40 (bonus)
Geldig5 dagen
Maximale inzet€5
Maximale winst€5

Fortunica bonus

Onze andere promoties omvatten een wekelijkse bonus tot 125% met 100 gratis spins, wekelijkse cashback en dagelijkse cryptcashback van 5%. Ook zijn er herlaadbonussen en BGaming Million Drops met een prijzenpot van € 1.000.000.

  • cashback-acties
  • dagelijkse crypto cashback

    5% · 5% cashback

  • Wekelijkse Cashback
  • VIP- en cashbackprogramma

    cashback tot circa 20%

Casinotoernooien

Speel mee aan Summer Bonuses Quest. Deze toernooipromotie heeft een maximale bonus van € 3.500 en bevat 250 gratis spins.

  • Summer Bonuses Quest€3.500 · 250

Wat u moet weten voordat u speelt

Welke percentages gelden voor de verschillende promoties?

De dagelijkse crypto cashback bedraagt 5%. De 1e storting geeft 100%, de 2e storting 110%, de 3e storting 80% en de Wekelijkse Bonus 125%. De 700% + 700 FS Casino Welcome Bonus bedraagt 700%.

Welke limiet geldt er per aanbieding?

De 1e, 2e en 3e storting hebben elk een maximum van € 1.000. Summer Bonuses Quest gaat tot € 3.500, 10000€ + 675 FS Welcome Package tot € 10.000 en 5000€ + 500 FS Welcome Bonus tot € 5.000.

Hoeveel gratis spins krijgt u bij deze bonussen?

De 1e en 2e storting bevatten elk 50 gratis spins. De 3e storting en de Wekelijkse Bonus geven elk 100 gratis spins, Summer Bonuses Quest geeft 250 en 10000€ + 675 FS Welcome Package geeft 675.

Wat leveren de verschillende aanbiedingen op?

De dagelijkse crypto cashback geeft 5% cashback. 10000€ + 675 FS Welcome Package geeft € 10.000 + 675 FS, 5000€ + 500 FS Welcome Bonus geeft € 5.000 + 500 FS en 2500€ + 300 FS Casino Welcome Bonus geeft € 2.500 + 300 FS. 1000€ + 250 FS Welcome casino pack geeft € 1.000 + 250 FS en 3000€ + 200 FS Exclusive Welcome Bonus geeft € 3.000 + 200 FS.