Fortunica
Welkomstaanbod

Fortunica Casino

U ontvangt 100% welkomstbonus tot € 1.000 en 250 gratis spins.

100% tot €1.000 + 250 gratis spins
Bonus tot € 1.000

Online spelen in één oogopslag

Ontdek Fortunica casino online, dat in 2024 is opgericht. Als Fortunica online casino bieden we u meer dan 5.000 spellen en een welkomstaanbod tot € 3.000.

Belangrijkste gegevens

ExploitantTerra Force LLC
Registratienummer3-102-904588
ToezichthouderTobique Gaming Commission (TGC)
Licentienummer0000033
Opgericht2024
Spellenmeer dan 5.000
Welkomstaanbod100% tot €1.000
Minimale storting€30
Uitbetalingentot 1–4 werkdagen
Valuta'sEUR
KlantenserviceLive chat · Email · Phone · FAQ
AppAndroid · iOS · Mobile browser · Browser · Desktop · Mobile
Minimumleeftijd18

Welke cryptovaluta kunt u gebruiken?

Bitcoin, Ethereum en Tether staan op onze pagina als ondersteunde cryptocurrency vermeld.

Fortunica casino online · Hoe werkt het klassement?

Summer Bonuses Quest is een toernooi met een maximale bonus van € 3.500.

  • Summer Bonuses Quest€3.500 · 250

Welke betaalmethoden, limieten en termijnen zijn er?

€ 300 is het bedrag waarbij uitbetalingen volgens onze verwerkingstermijnen uiterlijk de volgende werkdag worden verwerkt. Fortunica sign up helpt u uw account aan te maken.

Valuta's
EUR

Limieten

MethodeStortingUitbetaling
Visavanaf €10Ja
Mastercardvanaf €10tot €20.000
Apple Payvanaf €10
Google Payvanaf €10tot €20.000
vouchervanaf €10
Bitcoinvanaf €10tot €20.000
BTC, ETH, USDT, enz. · Ethereumvanaf €10tot €20.000
USDT · Tether€10 – €9.000tot €20.000
Skrillvanaf €20Ja
Netellervanaf €20Ja
Meer tonen (1)
MethodeStortingUitbetaling
SEPA-bankoverschrijvingvanaf €50

Methode: kaart

Stortingstijd: Visa — Direct, Mastercard — Direct, BTC, ETH, USDT, enz. · Ethereum — Na enkele netwerkbevestigingen, Skrill — Direct, Neteller — Direct, SEPA-bankoverschrijving — 1-3 werkdagen · Uitbetalingstijd: Visa — maximaal 72 uur, Mastercard — binnen 14 werkdagen, Google Pay — binnen 14 werkdagen, Bitcoin — binnen 14 werkdagen, BTC, ETH, USDT, enz. · Ethereum — binnen 14 werkdagen, USDT · Tether — binnen 14 werkdagen, kaart — ongeveer twee dagen · Kosten: Geen kosten vanuit het casino

Wij accepteren ook: e-wallet, bankoverschrijvingen, paysafecard, Litecoin, Dogecoin, MiFinity, Binance Pay

Zo doet u uw eerste storting

  1. Ga naar de kassa

    U opent de kassa vanuit het menu van uw account.

  2. Selecteer uw betaalmethode

    U kiest een betaalmethode voor uw storting.

  3. Bevestig uw storting

    U vult het bedrag in en bevestigt de storting.

Bij hogere bedragen gelden verwerkingstermijnen van binnen 5, 14 of 30 werkdagen. De volledige verwerking, inclusief beoordeling, kan oplopen tot 72 uur.

Geld-terugacties

Ontvang een wekelijkse bonus tot 125% met 100 gratis spins, naast wekelijkse cashback, dagelijkse cryptcashback van 5% en herlaadbonussen. BGaming Million Drops heeft een prijzenpot van € 1.000.000.

  • cashback-acties
  • dagelijkse crypto cashback

    5% · 5% cashback

  • Wekelijkse Cashback
  • VIP- en cashbackprogramma

    cashback tot circa 20%

Fortunica bonus: Actuele aanbiedingen

Fortunica casino no deposit bonus: elke bonusstap blijft 72 uur actief.

ActieAanbodVoorwaarden
1e storting (optie B)100% tot €1.000 + 50 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
2e storting110% tot €1.000 + 50 gratis spinsMinimale storting €10
3e storting80% tot €1.000 + 100 gratis spinsMinimale storting €10
Wekelijkse Bonus125% + 100 gratis spins
Reload Bonussen door de Week en in het Weekenddoor de week als in het weekend
€15 Bonus zonder stortingtot €15Inzetvereiste x30
10000€ + 675 FS Welkomstpakket10000€ + 675 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
700% + 700 FS Casinowelkomstbonus700% + 700 gratis spinsMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
5000€ + 500 FS Welkomstbonus5000€ + 500 FSMinimale storting €30 · Inzetvereiste x40
2500€ + 300 FS Casinowelkomstbonus2500€ + 300 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
1000€ + 250 FS Welkomstpakket casino1000€ + 250 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
3000€ + 200 FS Exclusieve welkomstbonus3000€ + 200 FS
3000€ + 150 FS Casinowelkomstbonus3000€ + 150 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
3500€ + 250 FS Casinowelkomstbonus3500€ + 250 FSMinimale storting €10 · Inzetvereiste x35
150 Free Spins Zonder Storting op Billie Wild150 gratis spins
10 Free Spins Zonder Storting op 3 Hot Chillies10 gratis spinsInzetvereiste x30
100 Free Spins Zonder Storting op Devils' Treasures100 gratis spinsInzetvereiste x30
2e storting110% + 50 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
3e storting80% + 100 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
Maandag tot vrijdagMinimale storting €10 · Inzetvereiste x30
Sport welkomstbonustot €2.000
High-rollerbonusMinimale storting €100

Actie: wekelijkse bonussen

Fortunica promo code: Welkomstaanbieding

De eerste storting biedt vanaf € 10 100% tot € 1.000 met 50 gratis spins, of vanaf € 30 120% tot € 1.000 met 100 gratis spins. De tweede storting biedt vanaf € 10 110% tot € 1.000 met 50 gratis spins. De derde biedt vanaf € 10 80% tot € 1.000 met 100 gratis spins.

VoorwaardenAanbod
Aanbodmaximaal € 3.000
Bonuspercentage100%
Maximale bonus€1.000
Gratis spins250
Stortingen in het pakket3
Minimale storting€30
Inzetvereistex40 (bonus)
Geldig5 dagen
Maximale inzet€5
Maximale winst€5

Fortunica: VIP-beloningen

  • Immortal70 niveaus en 7 statusrangen
Fighter
  • 70 niveaus verdeeld over 7 statussen
  • Voor elke €10 die je inzet bij Fortunica Casino verdien je 1 loyaliteitspunt.
  • 70 niveaus en 7 statusrangen
  • Voor elke €10 die je inzet, ontvang je 1 loyaliteitspunt.
  • Door in het casino te spelen

U ontvangt 1 punt per € 10 ingezet bedrag.

Softwareleveranciers

Pragmatic PlayPlaysonBooongoBGamingEndorphinaNovomaticBetsoftYggdrasilEvoplayWazdanSpribePG SoftNetEntSwinttBelatra GamesPlatipusGamzixTada GamingSlotmillPeter & SonsMascot GamingFugasoEvolutionPlay'n GO

Een compleet aanbod aan casinospellen

In onze spelomgeving vindt u meer dan 5.000 spellen. Fortunica casino promo code hoort bij onze spelcategorieën; elk onderdeel heeft een eigen speltype.

Directe winstSportEsportsCrashgames

Fortunica · Gokkasten

Gokkasten zijn beschikbaar in de spelvorm Slots.

Slots

Spelen met live dealers

Live casino bevat tafelspellen en live game shows, waaronder roulette, blackjack, baccarat en pokervarianten.

Live casinoLive dealer
Type
tafelspellenlive game showsrouletteblackjackbaccaratpokervariantenLive Casino
Studio
Pragmatic Play LiveVivo GamingSA Gaming7MojosShady Lady

Tafelspellen voor elke speelstijl

Kies uit Table games en Poker voor verschillende manieren om tafelspellen te spelen.

TafelspellenPokerBaccaratBlackjack

Spelen via uw mobiele apparaat

Fortunica free spins no deposit werkt via de mobiele browser zonder een speciale applicatie.

Mobile browserBrowserDesktopMobileApp Storefortunica.bet
  • AndroidJa
  • iOSJa
  • APKJa
  • PWANee

casino Fortunica registratie

Fortunica casino gebruikt een registratieformulier.

Naam invullen. Het registratieformulier vraagt om uw naam.

Benodigde documenten voor verificatie

Weet dat een opname voor verificatie kan worden vastgehouden.

Voor verificatie gebruikt u een geldig identiteitsbewijs, zoals een paspoort of identiteitskaart, en een bewijs van adres dat niet ouder is dan drie maanden. Ook een identiteitsbewijs en adresbewijs horen bij deze documenten. Lever daarnaast betalingsbewijzen aan die overeenkomen met de gebruikte stortingsmethode.

Voorwaarden
een geldig identiteitsbewijs (paspoort of identiteitskaart)een bewijs van adres (niet ouder dan drie maanden)betalingsbewijzen die overeenkomen met de gebruikte stortingsmethodeidentiteitsbewijsadresbewijs

Inloggen en wachtwoord herstellen

Log in voor Fortunica no deposit bonus codes met uw gebruikersnaam of e-mailadres en uw wachtwoord.

U kunt uw wachtwoord per e-mail opnieuw instellen.

gebruikersnaamwachtwoord

Waarom voor ons kiezen

  • ✓

    Snelle uitbetaling

    Een uitbetaling kan tot 1–4 werkdagen duren.

  • ✓

    Vier talen beschikbaar

    U kunt de website gebruiken in het Engels, Spaans, Nederlands of Frans.

  • ✓

    USDT storten

    Met USDT kunt u minimaal € 10 storten.

  • ✓

    Altijd bereikbaar

    E-mailondersteuning is 24 uur per dag, 7 dagen per week en 365 dagen per jaar beschikbaar.

  • ✓

    Dagelijkse crypto cashback

    dagelijkse crypto cashback heeft een match percentage van 5.

  • ✓

    Eerste storting

    1e storting (optie B) heeft een match percentage van 100.

Hoe kan ik ondersteuning krijgen?

Op Fortunica online kunt u klachten melden via complaints@fortunica.bet.

  • Live chat24/7 · binnen enkele minuten
  • Emailsupport@fortunica.bet · 24 uur per dag, 7 dagen per week en 365 dagen per jaar · binnen enkele uren
  • Phoneniet beschikbaar
Kanaal
FAQ
  • Openingstijden24 uur per dag, 7 dagen per week, 365 dagen per jaar
  • E-mailcomplaints@fortunica.bet

Licentie, veiligheid en verantwoord spelen

Verlagingen van uw stortingslimiet worden direct actief. Een verhoging gaat pas in na een afkoelperiode van minimaal 24 uur.

  • ToezichthouderTobique Gaming Commission (TGC)
  • Licentienummer0000033
  • Licentie verleend1 november 2024
  • ExploitantTerra Force LLC
  • Registratienummer3-102-904588
  • AdresLos Yoses, San Pedro, Montes de Oca, San José, Costa Rica (LY Center)
  • LandCosta Rica
  • Minimumleeftijd18
Spelerscontroles
StortingslimietVerlieslimietZelfuitsluitingRealiteitschecklimieten instellen voor stortingen, inzetten en verliezenSessielimietSelf-AssessmentTime-out
Landen met beperkingen
AfghanistanCanada (New Brunswick en Ontario)ChinaCuba
Waar je hulp vindt

SSL-encryptie beschermt uw gegevens en transacties.

Wat u vóór het spelen moet weten

Wie verwerkt mijn betalingen?

Emperis Limited verzorgt de betalingsverwerking. Het bedrijf is in Cyprus geregistreerd onder nummer HE 473714.