Fortunica

Fortunica bonuscode

Met de Fortunica promo code krijgt u 100% welkomstbonus, tot €1.000 bonus en 250 gratis spins.

100% welkomstbonusMaximale bonus €1.000250 gratis spins

Actuele bonusaanbiedingen

Activeer elke bonusstap binnen 72 uur. Fortunica no deposit bonus codes kunnen rondspeelvereisten en conversielimieten hebben.

Het welkomstpakket bedraagt tot € 3.000 en 250 gratis spins. Voor gratis spins geldt een rondspeelvereiste van 30x. De bonusvoorwaarden liggen rond 40x voor bonustegoed en 30x voor winsten uit gratis spins. De inzetvereiste voor winsten uit gratis spins is 30x en de inzet per gratis spin is € 0,20.

De maximale conversie bedraagt 5x het stortingsbedrag. Voor cashbonussen en gratis spins is de maximale conversie 5x het bonusbedrag.

Typ een promotiecode exact zoals die is geschreven. Lees vóór gebruik van een code de rondspeelvereiste en de geldigheidsduur.

Controleer de voorwaarden voordat u een bonus gebruikt, zodat u weet welke rondspeelvereiste geldt.

Bewaar de promotiecode precies met dezelfde letters en cijfers wanneer u deze invoert.

Lees de rondspeelvereiste en de deadline voordat u een code gebruikt.

ActieAanbodVoorwaarden
1e storting (optie B)100% tot €1.000 + 50 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
2e storting110% tot €1.000 + 50 gratis spinsMinimale storting €10
3e storting80% tot €1.000 + 100 gratis spinsMinimale storting €10
Wekelijkse Bonus125% + 100 gratis spins
Reload Bonussen door de Week en in het Weekenddoor de week als in het weekend
€15 Bonus zonder stortingtot €15Inzetvereiste x30
10000€ + 675 FS Welkomstpakket10000€ + 675 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
700% + 700 FS Casinowelkomstbonus700% + 700 gratis spinsMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
5000€ + 500 FS Welkomstbonus5000€ + 500 FSMinimale storting €30 · Inzetvereiste x40
2500€ + 300 FS Casinowelkomstbonus2500€ + 300 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
1000€ + 250 FS Welkomstpakket casino1000€ + 250 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x35
3000€ + 200 FS Exclusieve welkomstbonus3000€ + 200 FS
3000€ + 150 FS Casinowelkomstbonus3000€ + 150 FSMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
3500€ + 250 FS Casinowelkomstbonus3500€ + 250 FSMinimale storting €10 · Inzetvereiste x35
150 Free Spins Zonder Storting op Billie Wild150 gratis spins
10 Free Spins Zonder Storting op 3 Hot Chillies10 gratis spinsInzetvereiste x30
100 Free Spins Zonder Storting op Devils' Treasures100 gratis spinsInzetvereiste x30
2e storting110% + 50 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
3e storting80% + 100 gratis spinsMinimale storting €10 · Inzetvereiste x40
Maandag tot vrijdagMinimale storting €10 · Inzetvereiste x30
Sport welkomstbonustot €2.000
High-rollerbonusMinimale storting €100

Actie: wekelijkse bonussen

Fortunica casino promo code voor het welkomstpakket

Het welkomstpakket staat in uw account en geldt voor drie stortingen. Bij de eerste storting krijgt u vanaf €10 100% tot €1.000 en 50 gratis spins, of vanaf €30 120% tot €1.000 en 100 gratis spins. De tweede storting geeft vanaf €10 110% tot €1.000 en 50 gratis spins. De derde storting geeft vanaf €10 80% tot €1.000 en 100 gratis spins.

Activeer de welkomstbonus in uw profiel voordat u stort. Na activatie is elke stap van het welkomstpakket 48 uur beschikbaar. De rondspeelvereiste van 40x geldt voor bonusgeld; voor gratis spins geldt 30x.

VoorwaardenAanbod
Aanbodmaximaal € 3.000
Bonuspercentage100%
Maximale bonus€1.000
Gratis spins250
Stortingen in het pakket3
Minimale storting€30
Inzetvereistex40 (bonus)
Geldig5 dagen
Maximale inzet€5
Maximale winst€5

Fortunica promo code voor andere acties

Andere promoties zijn een wekelijkse bonus tot 125% met 100 gratis spins, wekelijkse cashback, dagelijkse cryptcashback van 5% en herlaadbonussen. Ook doet Fortunica mee aan BGaming Million Drops, met een prijzenpot van € 1.000.000.

  • cashback-acties
  • dagelijkse crypto cashback

    5% · 5% cashback

  • Wekelijkse Cashback
  • VIP- en cashbackprogramma

    cashback tot circa 20%

Toernooien en bonusacties

Neem deel aan Summer Bonuses Quest, een toernooi met maximaal € 3.500 bonus en 250 gratis spins.

  • Summer Bonuses Quest€3.500 · 250

Wat u moet weten voordat u speelt

Hoe vaak moet u de bonus rondspelen?

De welkomstbonus heeft een rondspeelvereiste van 40 keer.

Hoeveel extra krijgt u bij uw storting?

De welkomstbonus bedraagt 100% van uw storting.

Welk bedrag moet u minimaal storten?

U moet minimaal €30 storten voor de welkomstbonus.

Welk inzetbedrag geldt tijdens het rondspelen?

Tijdens het rondspelen mag uw inzet maximaal €5 bedragen.